Strona internetowa rakuv.pl ma charakter informacyjno-edukacyjny.

Redaktorzy dołożyli wszelkich starań, aby zamieszczone na niej informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie mogą jednak zagwarantować ich aktualności, dokładności oraz kompletności i nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z treści zawartych na niej.

Żadna informacja zamieszczona na rakuv.pl nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Strona rakuv.pl zawiera linki to innych stron www, które oferowane są jedynie w celu informacyjnym. Redaktorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za treść lub funkcjonowanie tych stron.

Podobnie jak większość serwisów internetowych, monitorujemy ilość odwiedzin. W tym procesie nie są uzyskiwane żadne dane umożliwiające personalną identyfikację odwiedzającego serwis. Właściciel serwisu zbiera informacje o liczbie osób odwiedzających serwis, daną stronę oraz informacje o pochodzeniu domeny podmiotu dostarczającego usługi internetowe użytkownikowi serwisu. Dane te pomagają nam w lepszym poznaniu zainteresowań naszych użytkowników.

Informacje zamieszczane na stronie rakuv.pl nie są równoznaczne z udzieleniem porady lekarskiej. Należy zawsze skonsultować się z lekarzem w celu pozyskania dalszych informacji.

Administratorem strony internetowej rakuv.pl jest:
Compass Public Relations s.c. K.Waligóra A. Pawlikowska
ul Chłodna 64/223
00-872 Warszawa
NIP 525-258-22-05
biuro@compasspr.pl

Patroni honorowi

Partnerzy